| | Niedziela - Zamknięte

Wybór cyfrowej platformy satelitarnej

wybor-cyfrowej-platformy

Decydując się na określoną platformę cyfrową, najpierw powinniśmy dokonać szczegółowego przeglądu dostępnych na polskim rynku dostawców. Wiele firm oferuje konkurencyjne pakiety, bogate w tematyczne programy dla całej rodziny. Decyzja pozostaje więc dużym wyzwaniem, bo określone oferty platform zdają się bardzo zbliżone do siebie. Wyboru dokonywać powinniśmy jednak nie tylko na podstawie oferty programowej, ilości i treści programów, ale także na przykład kierując się potrzebnymi funkcjami dekodera. Nowoczesne możliwości, takie jak nagrywanie programów, istnienie pojemnego dysku twardego oraz opcji wypożyczalni filmowej na żądanie często wpływają na ostateczne decyzje klientów.

Specjalista od montażu i serwisu anten satelitarnych zamontuje odbiornik wybranego operatora, który pozwoli klientowi cieszyć się wieloma programami.  Najpopularniejsze obecnie platformy to:

  • Cyfrowy Polsat, oferujący 131 kanałów, w tym łącznie 32 kanały HD,
  • Nc+, z ofertą 117 kanałów, w tym 42 kanałów HD,
  • Orange TV, z ofertą 89 kanałów w tym 23 HD,
  • telewizja na kartę, czyli opcja która, działa na podobnej zasadzie co karta sim wkładana do telefonu.

Oprócz kanałów płatnych i znajdujących się w ofercie podstawowej, w pakiecie dostępne są także polskie bezpłatne kanały niekodowane, za które płacić nie trzeba. Warto sprawdzać oferty różnych polskich dostawców i korzystać z często pojawiających się atrakcyjnych promocji i obniżek. Kolejnym krokiem jest już tylko wybór odpowiedniej firmy, która zamontuje satelitę naszego dostawcy. Warto także w tej kwestii kierować się opiniami na temat sprawdzonych serwisantów. Połączenie rzetelnego operatora oraz firmy, która montuje i serwisuje anteny, gwarantuje klientowi lata niezmąconego sygnału i pewności, że w razie jakichkolwiek problemów, sprzęt zostanie szybko naprawiony.

Call Now Button