| | Niedziela - Zamknięte
Szanowni Państwo,
Jesteśmy jedną z najlepszych, rzetelnych firm działających na terenie Wrocławia, specjalizujących się w wszelkich rzeczach dotyczących telewizji naziemnej (DVB-T) oraz telewizji satelitarnej (TV-SAT).
Jedną z naszych usług jest montaż anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.
Nasza kadra jest w wysoce wyszkolona i wykwalifikowana, co zapewnia gwarancję, że usługa zostanie wykonana jak najbardziej prawidłowo. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie.
Na początku nasi technicy oceniają, jaka antena będzie najlepszym wyborem, wszystko zależy od naszej lokalizacji, czyli odległości od nadajnika oraz przeszkód terenowych, dlatego też nie warto kupować anteny „na własną rękę”, tylko zapytać o radę osobę wyspecjalizowaną w tej dziedzinie. Kolejnym krokiem jest przystąpienie do montażu. Nasz monter wybierze najlepsze miejsce dla anteny (może nim być dach lub ściana domu/ budynku, a nawet balustrada balkonowa). Następnym krokiem jest poprowadzenie kabla antenowego do naszego odbiornika. W starszych telewizorach, które nie obsługują standardu DVB-T konieczny będzie zakup dodatkowego dekodera. Ostatnim etapem jest konfiguracja odbiornika telewizyjnego, czyli wyszukanie kanałów oraz podstawowe czynności umożliwiające codzienne, bezproblemowe korzystanie - wszystkim tym zajmie się nasz pracownik.

Na prośbę klienta jest możliwość zamontowania anteny radiowej, służącej do odbioru fal radiowych (np. do radia).

Dla osób, które korzystają już z naziemnej telewizji cyfrowej, lecz odbierają ją z problemami oferujemy diagnozę oraz usunięcie problemów. Często wina leży po stronie słabej anteny, bądź zużytego kabla sygnałowego.

Stosujemy tylko profesjonalny sprzęt, przez co telewizja będzie działała w 100% bez zarzutów. Jesteśmy otwarci na propozycje i wskazania klienta.

Gwarantujemy, że usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie za bardzo niską i atrakcyjną cenę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia ceny oraz szczegółów usługi.
Call Now Button