| | Niedziela - Zamknięte
Szanowni Państwo, jesteśmy jedną z nielicznych i renomowanych wrocławskich firm, szeroko specjalizującej się w dziedzinie telewizji satelitarnej, jak i naziemnej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę serwisantów i monterów, którzy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na polskim rynku.

Jedną z naszych usług jest montaż wszelkiego rodzaju telewizorów oraz przygotowanie go do codziennej, długiej eksploatacji.
Dla naszych pracowników montaż telewizora na ścianie ceglanej, betonowej, czy też gipsowo-kartonowej nie sprawi problemów. Cała procedura montażu odbędzie się na najwyższym, technicznym poziomie z zastosowaniem specjalnych kołków. Ważne, aby nasz Klient zakupił uchwyt do telewizora, który przystosowany jest pod jego wagę, jak i rozmiar. W przeciwnym razie pomożemy w wyborze.

Zadaniem naszym jest cała procedura instalacyjna, poczynając od montażu (np. ściennego), poprzez profesjonalną konfigurację, strojenie kanałów, kończąc na krótkim, sprawdzającym teście urządzenia.
W porównaniu z innymi firmami, gwarantujemy profesjonalizm oraz niskie ceny. Usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie bez obaw o przykre niespodzianki.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wizyty.
Call Now Button