| | Niedziela - Zamknięte
Telewizja satelitarna oferuje najbogatszą ofertę kanałów. Jest bardzo pożądana i ceniona przez dużą liczbę użytkowników. Zbiorcze instalacje antenowe zapewniające komfortowy dostęp do sygnału są dużym ułatwieniem życia. Brak konieczności instalacji talerza to duży plus. Poniżej więcej informacji na temat instalacji zbiorczych.
Zbiorcze instalacje antenowe to jedna duża antena umieszczona na dachu budynku przez właściciela i doprowadzone połączenia do każdego mieszkania. Obecnie obowiązuje przepis prawny, który obliguje właścicieli nowych bloków i dużych budynków mieszkalnych do zapewnienia dostępu do sygnału telewizji satelitarnej. W nowoczesnych blokach i osiedlach obecnie montuje się na dachach ogromne anteny i prowadzi instalacje do każdego mieszkania. Deweloperzy uznali to już za standard. W nowych konstrukcjach jest to powszedniości. Efektem takich działań jest to, że każde mieszkanie posiada jedno gniazdko z anteną satelitarną.
To bardzo wygodne rozwiązanie dla mieszkańców, gdyż nie muszą się już martwić o zakup talerza satelitarnego, jego montaż i utrzymanie. W ten sposób w gestii mieszkańców jest już tylko zakup dekodera STB i ewentualny wybór abonamentu. W najtańszym przypadku kupując tylko dekoder za 100 zł-200 zł będziemy mogli cieszyć się z ok. 300 zagranicznych darmowych kanałów i kilkunastu mniej znanych polskich. Takie rozwiązanie nie wymaga comiesięcznych opłat. Jeśli zaś zdecydujemy się na rozszerzenie tego stanu płacić miesięcznie kilkadziesiąt złotych otrzymanym dostęp do szerokiej liczby programów i wielu tematycznych kanałów.

Instalacje zbiorcze telewizji satelitarnej to już standard. Są bardzo wygodnym udogodnieniem w nowych mieszkaniach. Zamówić je można także do tych starszych.
Call Now Button