| | Niedziela - Zamknięte
Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w kwestii wykonywania instalacji antenowych, a także montażu anten satelitarnych. Nie wszyscy są jeszcze świadomi jaką przewagę ma telewizja satelitarna nad naziemną lub kablową. Przede wszystkim odbiór jest możliwy bez względu na lokalizację, ponieważ satelita pokrywa swoim zasięgiem całą planetę.
Zajmujemy się nie tylko montowaniem, ale również ustawieniem anten satelitarnych do odbioru wszystkich możliwych operatorów cyfrowych, nie tylko polskich, ale i zagranicznych. Nasza firma zajmuje się także doradzaniem i wybieraniem najlepszych anten, konwerterów i osprzętu do danego zastosowania, by klient mógł cieszyć się najlepszą możliwą jakością obrazu w swoim telewizorze.

Posiadamy profesjonalny sprzęt służący do pomiaru sygnału, a także kalibracji anteny, przez co uzyskane przez nas dokładne ustawienia dadzą maksymalną jakość oraz siłę odbieranego sygnału.
Anteny są przez nas montowane we wskazanym przez klienta miejscu, może to być taras, dach, komin, komin lub elewacja. W przypadku, gdy nie otrzymamy od danego klienta dokładnych wytycznych doradzimy najlepszą możliwą lokalizację. W zależności od tego jakie będzie miejsce, a także podłoże montażu, dobierzemy właściwe uchwyty, kołki, oraz inne elementy, które spowodują, że montaż anteny będzie wykonany trwale oraz solidnie.

Jesteśmy wstanie również wykonać najbardziej nietypowe instalacje antenowe według wskazówek klienta, możemy podzielić sygnał z anteny satelitarnej na kilka dekoderów. Wykonamy także instalacje zbiorcze, polegające na współpracy anten satelitarnych z antenami radiowymi oraz antenami do odbioru telewizji naziemnej.
Możemy zaprogramować dekoder czy telewizor, a także podłączyć oraz skonfigurować do współpracy różne rodzaje urządzeń RTV i audio-video. Na indywidualne życzenie klienta jesteśmy nawet wstanie przeprowadzić specjalne, krótkie szkolenie dotyczące obsługi sprzętu służącego do odbioru telewizji satelitarnej.

Obszarem naszej działalności jest Wrocław i okolice.
Call Now Button