| | Niedziela - Zamknięte
Nasza firma zajmuje się montażem anten satelitarnych we Wrocławiu i sąsiednich miejscowościach, w domach jednorodzinnych, segmentach, kamienicach, blokach mieszkalnych oraz budynkach firmowych. Wykonujemy również prace serwisowe, które są związane z ustawianiem oraz naprawą anten.

Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata pracy, a także bardzo profesjonalne narzędzia umożliwiają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Jesteśmy wstanie zamontować, a także ustawić anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych, które są aktualnie dostępne w Polsce.

Zajmujemy się także doradztwem w zakresie wyboru właściwej anteny dopasowanej do indywidualnych potrzeb danego klienta, osprzętu oraz dekodera. Wszystkie wykonywane przez nas usługi są związane z antenami satelitarnymi. Jesteśmy również wstanie zamontować dwa i więcej konwerterów do konstrukcji jednej anteny, by odbierać sygnał z kilku satelit. Wykonujemy także instalacje zbiorcze i multiroom.

Pomagamy klientom wybrać optymalnego operatora platformy satelitarnej, a także wykonujemy podłączenie oraz konfigurację każdego sprzętu RTV. W razie potrzeby jesteśmy wstanie udzielić klientowi szkolenia z obsługi dekodera oraz wybranych funkcji TV.

Call Now Button