| | Niedziela - Zamknięte

Dlaczego warto zainwestować w nową antenę zbiorczą?

Zbiorcze instalacje antenowe

Anteny starego typu AZART wykonywane były w latach 70-tych, kiedy nie było tak wielu programów. Były jedynie dwa lub trzy programy emitowane na zawodnym paśmie VHF. Obecnie mamy dostępne kilka kanałów naziemnych, dlatego pasmo VHF staje się przeżytkiem. Stara instalacja ma duże tłumienie, co znacznie utrudnia odbieranie na innych częstotliwościach.

Montowanie samodzielnych anten może być również problematyczne. Wiąże się z wierceniem w ścianie. Dodatkowo często wymaga zgody spółdzielni mieszkaniowej.

Warto zainwestować w antenę zbiorczą. Obecnie takie anteny mają dostęp nawet do kilkudziesięciu darmowych programów telewizji naziemnej DVB-T, a także radia, a także do polskich platform telewizji satelitarnej, takich jak Polsat, Orange, czy NC+.

Na czym polega antena zbiorcza

Najczęściej na elewacjach budynków są montowane zespoły anten. Przy obecnej technologii ilość anten można zmniejszyć do jednego systemu, który działa dla wszystkich mieszkańców. Ponieważ w każdym mieszkaniu dostępne jest gniazdko telewizyjne, można podłączyć do niego telewizor, odbiornik satelitarny bądź radio, by móc cieszyć się dużym wyborem kanałów.

Nasze anteny montowane na budynkach mają silne i stabilne instalacje, dające dobry odbiór bez zakłóceń. Jest to również ogromne ułatwienie dla mieszkańców, bowiem nie potrzeba instalować anten indywidualnych – dekoder podłączamy do gniazdka telewizyjnego, a nie do zewnętrznej anteny. Dodatkowo cały budynek nie jest pokryty nieestetycznymi kablami, ani nie niszczy się pokrycia. Antena jest serwisowana przez naszych specjalistów.

Czym się zajmujemy?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • serwis oraz utrzymanie anten zbiorczych w dobrym stanie technicznym
  • naprawy instalacji zbiorczych i ich modernizacja
  • modernizacja już istniejących sieci oraz ich rozbudowa o kolejne łącza
  • profesjonalna obsługa radia, telewizji naziemnej i satelitarnej
  • szybki i profesjonalny montaż anten zbiorczych

Rozbudowujemy sieci do nawet kilkuset gniazd.

Prowadzimy profesjonalne doradztwo i serwis już istniejących anten zbiorczych, także tych wykonanych przez konkurencję. Gwarantujemy fachową obsługę i szybką wymianę starych kabli oraz stabilne łącze bez zakłóceń.
Zapraszamy do umówienia się na wizytę oraz wycenę prac. Montaż anten zbiorczych zawsze wykonujemy profesjonalnie, wraz z zabezpieczeniem kabli oraz wyborem takiej przepustowości, by nie były widoczne żadne zakłócenia.

Oferujemy również atrakcyjne ceny montażu instalacji oraz serwisu.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Call Now Button