| | Niedziela - Zamknięte
Nasza firma zajmuje się nie tylko serwisem, ale również naprawą anten i instalacji do odbioru telewizji satelitarnej czy naziemnej. W przypadku, gdy zniknęły ci kanały, obraz skacze, z kolei telewizor przestał odbierać, koniecznie musisz do nas zadzwonić. Błyskawicznie do Ciebie dotrzemy.

Mamy wieloletnie doświadczenie z instalacjami do odbioru sygnału telewizyjnego, przez co naprawy przez nas wykonywane trwają krótko, a cena jest przystępna dla każdego portfela. Ponadto na każdą usługę udzielana jest gwarancja, dzięki czemu możesz być pewny, że nie zostaniesz oszukany.
Posiadamy bardzo profesjonalny sprzęt pomiarowy, który pomaga nam w szybkim zlokalizowaniu miejsca uszkodzenia kabla antenowego. Po dokonaniu przeglądu instalacji, w razie potrzeby zaproponujemy lepszą antenę a także elementy konieczne do jej właściwego funkcjonowania. Instalacja antenowe nie mają przed nami żadnych tajemnic, jesteśmy wstanie usunąć nawet najbardziej nietypową usterkę.

W kwestii serwisu antenowego możesz liczyć na: przegląd oraz konserwację instalacji antenowej, precyzyjne ustawienie rozstrojonej anteny, wymianę uszkodzonego elementu instalacji antenowej, szybkie oraz precyzyjne zlokalizowanie usterki, naprawę anten satelitarnych i naziemnych oraz poprawienie odbioru sygnału telewizyjnego.

Usuwamy również różnego rodzaju awarie w instalacjach antenowych, do których trzeba zaliczyć: uszkodzenie anteny, brak kanałów, kiepski obraz telewizyjny, awaria konwertera satelitarnego, przerwany kabel antenowy, zerwana antena wskutek wiatru.
Call Now Button